Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: lipiec
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Personalizacja produktu

MILLY

Kuchenka na drewno z obudową ze stali emaliowanej i majoliki.
Piece opalane drewnem La Nordica-Extraflame łączą technologię i dbałość o materiały z wartościami tradycji i smakami przeszłości, oferując możliwość swobodnego gotowania, a jednocześnie ogrzewając Twój dom. W rzeczywistości gotowanie w piecu opalanym drewnem nadaje potrawom niepowtarzalny smak i uwalnia tradycyjne aromaty, nie rezygnując przy tym z komfortu i wydajności jego działania na ogrzewanie pomieszczeń. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i umiejętny projekt pozwala wykorzystać każdą odrobinę ciepła w sposób wydajny i przyjazny dla środowiska.

Cechy
- Zewnętrzna powłoka ze stali emaliowanej i majoliki
- Żeliwne palenisko i Nordiker
- Drzwi i front z żeliwa zeszklonego
- Drzwi przeciwpożarowe z podwójnym szkłem
- Duży emaliowany piekarnik 78 l
- Płyta do gotowania i fajerki z polerowanego żeliwa
- Żeliwna rama
- Doprowadzenie powietrza z zewnątrz
- Górny podgrzewacz jedzenia (opcjonalnie)
- W wyposażeniu emaliowana blacha do pieczenia i chromowany ruszt do piekarnika

Dane techniczne
Moc grzewcza: 8,7 kW
Wydajność grzewcza: 249 m³
Wydajność: 89,1 %
Wymiary (wys / szer / głeb): 1050x865x670 mm
Waga netto: 217 kg
Godzinowe zużycie: 2,3 kg/h
Średnica wylotu: 150 mm S/P
Klasa energetyczna: A+

Post Combustion System
(PCS) System dostarczenia powietrza wtórnego oraz dopalania spalin redukujący emisję gazów, pozwalający spełnić najsurowsze normy ekologiczne.

Zewnętrzny bezpośredni wlot powietrza (BBC)
System zasysania powietrza, który pobiera świeże powietrze do spalania z zewnątrz, wprowadzając je bezpośrednio do regulatorów powietrza do spalania.

Nordiker
Do wykonania materiałów ogniotrwałych ścian paleniska La Nordica-Extraflame używa specjalnego materiału o nazwie Nordiker.

System czystej szyby
Jest to system, który dzięki specjalnej, podgrzanej ścieżce powietrza skutecznie zapobiega tworzeniu się osadów na szybie drzwiczek przeciwpożarowych.

Spalanie
Szanowny kliencie proszę pamiętaj , że moc nominalna urządzenia zależy od ilości spalonego paliwa na godzinę 1 kg suchego drewna spalonego w ciągu 1 godziny daje nam ok. 4 kW mocy nominalnej, więc jeśli spalimy 3 kg drewna to otrzymamy moc na poziomie ok 12 kW

Certyfikaty uzyskane przez najbardziej prestiżowe międzynarodowe instytucje do spraw jakości , sprawiają , że zakup produktu LANORDICA daje nam absolutna gwarancję jakości . Posiadanie certyfikatów tych instytucji oznacza, że firma przestrzega najbardziej rygorystycznych ogólnych norm jakościowych, wydajności oraz parametrów emisji tlenku węgla do atmosfery. Uzyskanie wyżej wymienionych certyfikatów , było możliwe dzięki stałemu rozwojowi i kontrolom, przeprowadzanym przez techników , przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii. Nieprzerwalny rozwój i niezliczone testy gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych produktów .

Piece kominkowe dostarczane są na paletach, instrukcja montażu jest dołączona. Oferujemy usługę wykonania kompletnego przyłączenia. W razie potrzeby, doradzamy w sprawach technicznych związanych z montażem i podłączeniem produktów. Rury przyłączeniowe i materiały montażowe należy zamawiać osobno. Aby gwarancja była skuteczna, podłączenie powinno być wykonane poprawnie technicznie a urządzenie eksploatowane zgodnie z zaleceniami producenta.

DANE TECHNICZNE

 • Kuchnia: 

  Kuchnia powietrzna

 • Konstrukcja: 

  Żeliwno kaflowa

 • Kształt szyby: 

  Szyba prosta

 • Otwieranie drzwi: 

  Na bok

 • Moc nominalna (kW): 

  9 kW

 • Sprawność cieplna (%): 

  89,1 %

 • Spełnia kryteria EKOPROJEKTU: 

  Tak

 • Przeznaczony do rekuperacji: 

  Tak

 • Rodzaj paliwa: 

  Drewno

 • Dolot powietrza: 

  Tak

 • Popielnik: 

  Tak

 • Średnica wylotu spalin (mm): 

  Fi 150

 • Szyba z DECOREM: 

  Nie