Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

ROSA 5.0 PETRA – Kuchnia opalana drewnem

Kuchnia opalana drewnem ROSA 5.0 PETRA to wyjątkowy piec kuchenny z elegancką obudową z kamienia naturalnego, łączący nowoczesną technologię z tradycyjnymi wartościami i smakami przeszłości. Piece opalane drewnem La Nordica-Extraflame oferują możliwość swobodnego gotowania, jednocześnie efektywnie ogrzewając Twój dom. Gotowanie w takim piecu nadaje potrawom niepowtarzalny smak i uwalnia tradycyjne aromaty, zapewniając komfort oraz wysoką wydajność cieplną. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz przemyślanemu projektowi, każdy gram ciepła jest wykorzystywany w sposób efektywny i przyjazny dla środowiska.

System czyszczenia szkła w ROSA 5.0 PETRA zapobiega tworzeniu się osadów na szybie drzwiczek przeciwpożarowych dzięki specjalnej, podgrzanej ścieżce powietrza. Żeliwne drzwiczki wykonane z wysokiej jakości materiałów są trwałe i gwarantują stałą szczelność. System dopalania, oparty na powietrzu wtórnym i tercjalnym, umożliwia drastyczną redukcję emisji, spełniając najsurowsze normy ekologiczne.

Zewnętrzny wlot powietrza (ASC) umożliwia pobór powietrza z zewnątrz i wprowadzenie go do wstępnie ogrzanego pomieszczenia, co znacząco zwiększa efektywność spalania. Kamienna obudowa pieca nie tylko dodaje elegancji, ale również doskonale akumuluje ciepło, pozwalając na dłuższe utrzymanie przyjemnej temperatury w pomieszczeniu.

Wybierz piec kuchenny na drewno ROSA 5.0 PETRA, aby cieszyć się nie tylko wyjątkowym smakiem potraw, ale także przytulnym ciepłem w swoim domu. Połączenie tradycyjnych metod gotowania z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi sprawia, że jest to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie jakość, wydajność i estetykę. 

Dane techniczne
Moc grzewcza: 8,8 kW
Wydajność grzewcza: 252 m³
Wydajność: 85,4 %
Wymiary (wys / szer / głeb): 1030x851x650 mm
Wymiary paleniska (wys. / szer. / głeb.): 270x302x370 mm
Wymiary piekarnika (wys. / szer. / głeb.): 330x300x410 mm
Maksymalna długość polana: 30 cm

Waga netto: 200 kg
Godzinowe zużycie: 2,5 kg/h
Średnica wylotu: 150 mm s/p
Klasa energetyczna: A+

Cechy
- Wyjmowana szuflada na popiół

- Wewnętrzna okładzina paleniska z żeliwa
- Górna płyta grzewcza i pierścienie z polerowanego żeliwa
- Drzwi i rama z emaliowanego żeliwa
- Regulowane powietrze pierwotne i wtórne dla lepszej kontroli spalania
- System dopalania (niska emisja)
- Wysuwana szuflada na drewno
- Piekarnik ze stali emaliowanej porcelaną 41 l
- Szkło ceramiczne
- Wylot dymu prawy górny lub tylny

Zakres dostawy obejmuje korpus produktu i oddzielny zestaw okładzinowy.

Piec kuchenny na drewno z obudową z kamienia naturalnego.
Piece opalane drewnem La Nordica-Extraflame łączą technologię i dbałość o materiały z wartościami tradycji i smakami przeszłości, oferując możliwość swobodnego gotowania, a jednocześnie ogrzewając Twój dom. W rzeczywistości gotowanie w piecu opalanym drewnem nadaje potrawom niepowtarzalny smak i uwalnia tradycyjne aromaty, nie rezygnując przy tym z komfortu i wydajności jego działania na ogrzewanie pomieszczeń. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i umiejętny projekt pozwala wykorzystać każdą odrobinę ciepła w sposób wydajny i przyjazny dla środowiska.

System czyszczenia szkła
Jest to system, który dzięki specjalnej, podgrzanej ścieżce powietrza skutecznie zapobiega tworzeniu się osadów na szybie drzwiczek przeciwpożarowych.

Żeliwne drzwiczki
Drzwiczki produktów wykonane z wysokiej jakości żeliwa są niezmienne w czasie i gwarantują stałą szczelność.

Dopalanie
System spalania opracowany przez La Nordica-Extraflame umożliwia, dzięki systemowi powietrza wtórnego/tercjalnego, dopalanie zdolne do drastycznej redukcji emisji.

Zewnętrzny wlot powietrza (ASC)
Specjalny system łączący, który umożliwia pobór powietrza z zewnątrz i wprowadzenie go do wstępnie ogrzanego pomieszczenia.


Certyfikaty uzyskane przez najbardziej prestiżowe międzynarodowe instytucje do spraw jakości , sprawiają , że zakup produktu LANORDICA daje nam absolutna gwarancję jakości . Posiadanie certyfikatów tych instytucji oznacza, że firma przestrzega najbardziej rygorystycznych ogólnych norm jakościowych, wydajności oraz parametrów emisji tlenku węgla do atmosfery. Uzyskanie wyżej wymienionych certyfikatów , było możliwe dzięki stałemu rozwojowi i kontrolom, przeprowadzanym przez techników , przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii. Nieprzerwalny rozwój i niezliczone testy gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych produktów .

Piece kominkowe dostarczane są na paletach, instrukcja montażu jest dołączona. Oferujemy usługę wykonania kompletnego przyłączenia. W razie potrzeby, doradzamy w sprawach technicznych związanych z montażem i podłączeniem produktów. Rury przyłączeniowe i materiały montażowe należy zamawiać osobno. Aby gwarancja była skuteczna, podłączenie powinno być wykonane poprawnie technicznie a urządzenie eksploatowane zgodnie z zaleceniami producenta.

DANE TECHNICZNE

 • Kuchnia: 

  Kuchnia powietrzna

 • Konstrukcja: 

  Żeliwno kaflowa

 • Kształt szyby: 

  Szyba prosta

 • Otwieranie drzwi: 

  Na bok

 • Moc nominalna (kW): 

  8 kW

 • Sprawność cieplna (%): 

  85,4 %

 • Spełnia kryteria EKOPROJEKTU: 

  Tak

 • Przeznaczony do rekuperacji: 

  Nie

 • Rodzaj paliwa: 

  Drewno

 • Dolot powietrza: 

  Tak

 • Popielnik: 

  Tak

 • Średnica wylotu spalin (mm): 

  Fi 150

 • Szyba z DECOREM: 

  Nie