Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 14 dni
Koszt wysyłki od: 19.00 PLN

Palenisko gazowe AQF 05

AQF to nowoczesne palenisko gazowe, które przeznaczone jest do zabudowy i ogrzewania powierzchni odkrytych. Wykończenie może być wykonane w dowolnym stylu, w formie blatu, stolika, czy indywidualnej obudowy. Niepowtarzalna atmosfera w połączeniu z naturalnym ciepłem umili spotkania w ogrodzie lub na tarasie. Wymiary: 601 x 487 mm.

Dane techniczne:
Moc nominalna (kW): 11,5
Zakres mocy grzewczej (kW): 3.7 - 11.5
Rodzaj paliwa: propan / propan butan
Kraj przeznaczenia: pl
Waga (kg): 13,5
Materiał wykonania: stal
Szerokość (cm): 60,1
Wysokość (cm): 20
Głębokość (cm): 48,7


Zalety

DOPASOWANIE DO KAŻDEGO STYLU
Palnik gazowy AQF może być zabudowany w indywidualnie wykonanej obudowie. Doskonale sprawdzi się również wbudowany w blat, stolik, pochodnię, misę gazową czy zabudowę skrzyniową.
Możliwości aranżacyjne ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

WYGODNE UŻYTKOWANIE
Rozpalanie ogrzewacza trwa kilka sekund. Jest niezwykle wygodne i intuicyjne za pomocą jednego przycisku. Możliwa jest również ręczna regulacja wysokości płomienia.
Urządzenie może pracować na pełnej mocy, nieustannie nawet do 13 godzin. Jest zasilane butlą 11 kg. Przystosowane jest zarówno do gazu propan-butan, jak i czystego propanu. Zalecamy stosowanie butli z czystym propanem.

W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO
Palnik gazowy AQF zasilany jest płynnym gazem z butli, którą możemy umieścić w zabudowie jaką wykonamy lub gotowej zabudowie SIERRA z naszej oferty.
Palenisko nie emituje iskier ani dymu. Urządzenie wyposażone jest w zawór przechyłowy, który w razie przewrócenia się, automatycznie odcina dopływ gazu do sterownika wygaszając płomień. Dodatkowym zabezpieczeniem jest czujnik termopary, który w razie zdmuchnięcia płomienia palnika kontrolnego odcina dopływ gazu do palnika.
Palenisko AQF wyposażone jest w całkowicie bezpieczny, system manualnego sterowania gazem, który zabezpiecza przed niekontrolowanym wyciekiem paliwa.


Uwaga! Reduktor gazowy oraz wąż do podłączenia butli gazowej nie są częścią oglądanego ogrzewacza i należy je dokupić oddzielnie.

Opcje dodatkowe za dopłatą:
Reduktor gazowy Kombi x 1/4 LH do podłączenia butli gazowej w ogrzewaczu UMBRELLA oraz paleniskach gazowych AQF. Ciśnienie wyjściowe: 37 mbar.

Wąż gazowy 1/4 x G 3/8; Elastyczny przewód gazowy do podłączenia butli gazowej w ogrzewaczu UMBRELLA oraz paleniskach gazowych AQF. Śrubunek prosty wkręcany ze stalowym pierścieniem zmontowany z wężem o długości 60 cm. Ciśnienie pracy: 10 bar.