Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: 3-4 tygodni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Jest to kompletna obudowa wraz z wkładem kominkowym akumulacyjnym Brunner Panorama 57/40/60/40 z drzwiami podnoszonymi do góry. Obudowa została wykonana z tzw. "ciepłego betonu," którego główną cechą jest akumulacja i równomierne oddawanie ciepła przez długi czas.


Model BSK 05 to propozycja zabudowy dla kominka panoramicznego z bocznymi szybami, z drzwiami podnoszonymi. Wszystkie modele serii BSK składają się z gotowych, dobrze do siebie pasujących modułów. Typowe wymiary modelu BSK 05 podane są na ilustracji drugiej, możliwe są jednak modyfikacje zabudowy do własnych potrzeb. Każdy produkt serii BSK wykonany jest w kolorystyce modnego ostatnio surowego betonu. Gotowa obudowa może jednak być pomalowana, ozdobiona dekoracyjnym tynkiem lub płytą kominkową, bądź też obłożona kaflami lub inną ceramiką.


Warianty konstrukcyjno-wykończeniowe z użyciem materiałów firmowych przedstawione są na ostatniej ilustracji. O ceny prosimy pytać telefonicznie lub mailowo.

Zestaw BSK 05 można zamówić w wariancie z:

  • blatem kominkowym typu stal szlachetna
  • płytą dekoracyjną (szyld z kafli)

Pozostałe opcje dla zestawu:
Ekran blaszany do BSK 05 na ścianę tylną

Podstawa do podwyższenia BSK 05
Szyber ⌀ 250 mm z uchwytem ze stali szlachetnej
Króciec przejściowy ⌀ 160 mm do BSK 05 Panorama
Ciężarki do użytkowania otwartego
Króciec ⌀ 180 mm
Króciec ⌀ 200 mm


Warto nadmienić, że oferowany tutaj wyrób pochodzi od czołowego europejskiego producenta, został w całości wyprodukowany w Niemczech i charakteryzuje go najwyższa jakość wykonania. Obudowy zawierają niezwykle ciężkie wkłady stalowo-szamotowe, które spełniają surowe normy niemieckie. Sama grubość materiału mówi już wiele o wykonaniu paleniska. Wyroby marki Brunner można rozbudować stosując szereg skutecznych rozwiązań takich jak elektroniczny sterownik procesem spalania EOS, czy też szamotowe krążki akumulacyjne na czopuch. Osobną funkcjonalność oferują piece i kominki wodne, do zastosowania również w systemie centralnego ogrzewania.


Obudowy i wkłady dostarczane są na paletach, instrukcja montażu jest dołączona. Oferujemy usługę wykonania kompletnej zabudowy. W razie potrzeby, doradzamy w sprawach technicznych związanych z montażem i podłączeniem produktów. Rury przyłączeniowe i materiały montażowe należy zamawiać osobno.

OBUDOWA KOMINKA / OBUDOWA KOMINKOWA - WIESZ JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ KOMINEK !