Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: 3-4 tygodni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Jest to kompletna obudowa wraz z żeliwnym wkładem kominkowym akumulacyjnym Brunner HKD 2.2DF z płaską szybą i drzwiami otwieranymi na bok. Wkład ten jest w zasadzie samodzielnym piecem zaprojektowanym z myślą o nowoczesnych piecach kaflowych, jednak dzięki dużemu frontowemu przeszkleniu pozwala on cieszyć się widokiem ognia tak samo jak w zwykłym kominku. Na uwagę zasługuje wyjątkowa trwałość wkładu, oraż możliwość dokładania modułów akumulujących ciepło i podgrzewających wodę. Sprawdzi się on również znakomicie w obudowie z tzw. "ciepłego betonu," którego główną cechą jest akumulacja i równomierne oddawanie ciepła przez długi czas.


Model BSO 02 to propozycja zabudowy dla kominka z jedną lub dwiema szybami vsa-a-vis, z drzwiami otwieranymi na bok. W cenie konstrukcji zawarta jest masa akumulacyjna nakładana na czopuch wkładu. Wszystkie modele serii BSO składają się z gotowych, dobrze do siebie pasujących modułów. Typowe wymiary modelu BSO 02 podane są na ilustracji drugiej, możliwe są jednak modyfikacje zabudowy do własnych potrzeb. Każdy produkt serii BSO wykonany jest w kolorystyce modnego ostatnio surowego betonu. Gotowa obudowa może jednak być pomalowana, ozdobiona dekoracyjnym tynkiem lub płytą kominkową, bądź też obłożona kaflami lub inną ceramiką.


Opcje dla tego modelu (zmieniające cenę):

  • wersja z wkładem vis-a-vis
  • moduł podwyższający 33cm
  • podwójna szyba w drzwiach


Obudowy systemowe serii BSO zawierają kilka różnych propozycji, różniących się formą zewnętrzną. Model 01 to konstrukcja o podstawie kolistej, 02 o podstawie kwadratowej, a 03 to podstawa kwadratowa z dostawioną obok masą akumulacyjną. Wszystkie rozwiązania to obudowy do paleniska serii HKD, które również ma konstrukcję modułową. Wkład ten może posiadać jedne lub dwoje drzwi, otwierane na bok, z szybą płaską lub zaokrągloną. Jego konstrukcja umożliwia dostawianie masy akumulacyjnej z boku lub na samym korpusie. Wkłady serii HKD zapewniają niezrównaną czystość szyby dzięki przemyślanemu systemowi kanałów doprowadzających powietrze na szyby i do komory


Warto nadmienić, że oferowany tutaj wyrób pochodzi od czołowego europejskiego producenta, został w całości wyprodukowany w Niemczech i charakteryzuje go najwyższa jakość wykonania. Obudowy zawierają niezwykle wytrzymałe wkłady żeliwne, które spełniają surowe normy niemieckie. Zastosowany gatunek żeliwa umożliwia wieloletnią eksploatację urządzenia. Wyroby marki Brunner można rozbudować stosując szereg skutecznych rozwiązań takich jak elektroniczny sterownik procesem spalania EOS, czy też szamotowe krążki akumulacyjne na czopuch. Osobną funkcjonalność oferują piece i kominki wodne, do zastosowania również w systemie centralnego ogrzewania.


Obudowy i wkłady dostarczane są na paletach, instrukcja montażu jest dołączona. Oferujemy usługę wykonania kompletnej zabudowy. W razie potrzeby, doradzamy w sprawach technicznych związanych z montażem i podłączeniem produktów. Rury przyłączeniowe i materiały montażowe należy zamawiać osobno.

OBUDOWA KOMINKA / OBUDOWA KOMINKOWA - WIESZ JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ KOMINEK !