Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Personalizacja produktu

Olimpic Square

Palenisko ogrodowe Olimpic Square nie tylko stanowi fantastyczną alternatywę wobec tradycyjnego gotowania w kuchni, ale też pozwoli Ci na stworzenie relaksującej atmosfery, która sprzyja integracji, rozmowom i spędzaniu czasu z rodziną oraz przyjaciółmi. 

W naszych paleniskach ogrodowych stawiamy nie tylko na funkcjonalność – liczy się również styl i estetyka. Minimalistyczna bryła paleniska Olimpic Square z kwadratową płytą grzewczą będzie pasować do każdej aranżacji ogrodu, a konstrukcja z materiałów jakości premium gwarantuje niezawodność urządzenia.
Otwarta podstawa z półką jest wygodnym miejscem na przechowywanie akcesoriów grillowych, a wysuwana szuflada pozwala w szybki i łatwy sposób pozbyć się nagromadzonego popiołu. 

Dostosuj palenisko do swoich potrzeb! Dodaj do zestawu ruszt, dzięki któremu przyrządzisz ulubione potrawy grillowe bezpośrednio nad ogniem. Opcjonalna pokrywa pomoże Ci ochronić płytę grzewczą przed wpływem warunków atmosferycznych. 

Przemyślana konstrukcja paleniska Defro Garden sprawia, że jest ono łatwe do przenoszenia. Dzięki temu możesz swobodnie korzystać z niego w różnych miejscach, a schowanie paleniska na sezon zimowy zajmie Ci tylko chwilę. 

Korzystanie z paleniska ogrodowego to również wyraz troski o ekologię. Drewno jest odnawialnym źródłem energii, które pozwala cieszyć się ciepłem i urokiem ognia bez zanieczyszczania środowiska.