Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Personalizacja produktu

Olimpic Box

Spędź przyjemny wieczór w ogrodzie, w towarzystwie rodziny i przyjaciół, ciesząc się wyjątkowym smakiem potraw grillowanych na palenisku ogrodowym Defro Garden. Konstrukcja paleniska Olimpic Box sprawia, że jest ono łatwe w ustawieniu i przenoszeniu – dzięki temu możesz grillować w dowolnym miejscu swojego ogrodu lub tarasu. 

Estetyka paleniska ogrodowego jest równie ważna jak jego funkcjonalność. Prosta bryła modelu Olimpic Box z sześciokątną płytą grzewczą będzie świetnym elementem dekoracyjnym każdego ogrodu. 

Podstawa paleniska z zamkniętą szafką pozwoli Ci wygodnie przechowywać akcesoria grillowe, a wysuwana szuflada to szybki sposób na pozbycie się popiołu. Dodatkowy ruszt pozwoli Ci na grillowanie bezpośrednio nad ogniem, natomiast pokrywa ułatwi ochronę płyty grzewczej przed wpływem pogody.  

Twoim priorytetem jest ekologia? Nasze palenisko służy do spalania drewna, które jest odnawialnym, niskoemisyjnym i bezpiecznym dla środowiska materiałem. Korzystaj z suchego drewna i rozpalaj ogień od góry, aby cieszyć się czasem spędzonym przy palenisku i pozostać w zgodzie z naturą. 

Paleniska Defro Garden dodadzą Twojemu ogrodowi charakteru i wyjątkowego stylu, stanowiąc jednocześnie niebanalny sposób na rozświetlenie przestrzeni

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...