Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Personalizacja produktu

Olimpic Open

Palenisko ogrodowe to przyjemne źródło ciepła oraz idealne miejsce do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, rozmów i delektowania się urokiem ognia. To również możliwość wcielenia się w szefa kuchni i przygotowania posiłków o wyjątkowym smaku. 

W naszych paleniskach ogrodowych stawiamy na funkcjonalność, ale też styl i estetykę. Minimalistyczna forma modelu Olimpic Open z sześciokątną płytą i ażurowym zdobieniem będzie wspaniałą dekoracją każdego ogrodu, a wykonanie z materiałów jakości premium gwarantuje długą żywotność i niezawodność urządzenia. W otwartej podstawie przechowasz drewno do paleniska, a nagromadzony popiół łatwo usuniesz dzięki wysuwanej szufladzie popielnika. 

Wybierz, z jakich elementów ma składać się Twój grill ogrodowy. Dodaj zestawu pokrywę, która pomoże Ci ochronić palenisko przed działaniem pogody. Dołącz też ruszt, aby przygotować posiłki nie tylko na stalowej płycie paleniska, ale również bezpośrednio nad ogniem. Przemyślana konstrukcja umożliwia szybkie i łatwe przenoszenie urządzenia. To pozwoli Ci na swobodne korzystanie z paleniska w różnych miejscach ogrodu, a jego schowanie zajmie Ci tylko chwilę. 

Korzystanie z paleniska ogrodowego jest także wyrazem troski o naturę. Wybierając drewno jako źródło ognia nie zanieczyszczasz powietrza, ponieważ jest to materiał odnawialny i przyjazny dla środowiska. Wybierz do swojego ogrodu model Olimpic Open – praktyczny sposób na przygotowanie wyśmienitych posiłków, a także na dodanie uroku do Twojego ogrodu.