loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

KONTAKT Z EXPERTEM

KURS BITCOINA
BITBAY
NIE RÓB DYMU

Raty

Zestaw montażowy stalowy czarny do komina fi 200
Cena:285,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 19.00 PLN
*z podatkiem 23% VAT
Płatność on-line
Rzetelna Firma

fachowe usługi

Prokonsumencki

Firma Hajduk jest największym polskim producentem wkładów kominkowych stalowo-szamotowych z wieloletnim doświadczeniem produkcyjnym. Oferta stała to najszerszy wybór wkładów stalowo-szamotowych polskiej produkcji, wybierać można wkłady do ogrzewania konwekcyjnego, z wykorzystaniem systemów grawitacyjnych, DGP oraz wkłady z płaszczem wodnym do ogrzewania wody w układach c.o..W produkcji znajdują się wkłady kominkowe,  piecyki wolnostojące, kominki, także wkłady kominkowe z płaszczem wodnym. Uzupełnieniem produkcji są wkłady kominkowe, kasety  i drzwiczki na wymiar.Firma Hajduk zajmuje się również sprzedażą swoich wkładów kominkowych, piecyków wolnostojących, wkładów kominkowych, kaset grzewczych  i drzwiczek kominkowych na wymiar. Również sprzedaż wkładów kominkowych z płaszczem wodnym. Produkcja i sprzedaż swoim zasięgiem obejmuje terytorium Polski oraz wielu krajów europejskich. Sprzedaż wkładów kominkowych Hajduk w Polsce odbywa się poprzez sieć przedstawicieli handlowych.

 

W zestawieniu produktów firma Hajduk posiada największy asortyment wkładów stalowo-szamotowych polskiej produkcji tj ok. 1000 modeli urządzeń grzewczych. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy rodzajem otwierania drzwi, wersją ramy frontowej oraz wymiarami poszczególnych powietrznych wkładów kominkowych. Wszystkie wkłady kominkowe Hajduk wyposażone zostały w bezpośrednie doprowadzenie zimnego powietrza do paleniska wkładu z zewnątrz tzw. Jet Stream. Hajduk zadbał o to, aby powietrzne wkłady kominkowe charakteryzowała także możliwość płynnej regulacji ilości świeżego powietrza do paleniska, co ma istotny wpływa na sprawność grzewczą każdego modelu. Należy także wspomnieć, że każdy wkład kominkowy Hajduk został wyposażony w regulację ujścia spalin z komory spalania do pionu kominowego co także w znaczny sposób wpływa na jakość pracy urządzenia grzewczego.

 

Ta polska firma zajmująca się produkcją urządzeń grzewczych może niewątpliwie poszczycić się doskonałą jakością swoich wyrobów, nieustępującą ani na krok wiodącym w tej branży firmą z obszarów mroźnej Skandynawii. Kominki Hajduk są eleganckim rozwiązaniem dla każdego rodzaju pomieszczeń. Nie jest istotne czy posiadacie Państwo mały czy duży salon lub pokój. Wkłady kominkowe Hajduk posiadają ogromny wybór różnych modeli, które bez problemu dopasujecie Państwo we wzorowo ekonomiczny sposób do swojego domowego wnętrza, ale także i gustu.

 

Projekty stylizacji realizowane przez tą firmę, dają swoim użytkownikom gwarancję najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny designu w wielu opcjach do wyboru. Kominki Hajduk mogą być więc i narożne i frontowe, a ponadto firma ta posiada również opcję nabycia ich, wyposażonych w bardzo dobrze przemyślany płaszcz wodny.

 

Standardy jakie posiadają wkłady kominkowe Hajduk stoją na najwyższym poziomie – zarówno te dotyczące bezpieczeństwa użytkowania produktów tej firmy jak i jakości wykonania. Obszerny wybór wielkości determinuje w tym przypadku realną możliwość szerokiego zastosowania jakie posiadają wkłady kominkowe Hajduk.

 

Rozpiętość cenowa jaka reprezentują kominki Hajduk jest na tyle duża, że każdy z Państwa bez problemu znajdzie dogodna dla siebie ofertę. W każdym przypadku technologia zastosowana w danym modelu jest w pełni profesjonalna, by niezależnie od ceny zmaksymalizować efekt działania.

Duży wachlarz indywidualnych modyfikacji, jakim można bez problemu poddać zamówione wkłady kominkowe Hajduk, pozwala w dużym stopniu na personalizację i tym samym nadanie większej wygody użytkowania tych urządzeń grzewczych.