Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 19.00 PLN

Biopaliwo opakowanie 3L
Ekologiczne źródło energii: płyn do biokominków opakowanie 3L.

Dane techniczne
Waga (kg): 3,0

Zalety
Dzięki zastosowaniu paliwa, w biokominku zapłonie jasny i żywy ogień – wprowadzający do wnętrza wyjątkowo przytulną atmosferę. Wysoka kaloryczność produktu sprawia, że jest on wydajny i pali się przez długi czas. Biopaliwo nie wytwarza dymu oraz sadzy, dlatego też kominek pozostanie czystszy niż w przypadku stosowania tradycyjnego opału.

Paliwo może się okazać przydatne w większości domów i mieszkań, w których został zamontowany biokominek. Zastosowanie produktu ułatwi rozpalenie paleniska, pozwalającego na wprowadzenie do wnętrza nastrojowej atmosfery, a także jego ocieplenie. Czysta konsystencja paliwa sprawia, że nie tylko wytwarza ono jasny i żywy płomień, ale także powoduje, że w pomieszczeniu nie będzie unosić się nieprzyjemny zapach. Produkt wyróżnia się wysoką kalorycznością, co wpływa na długość spalania i zwiększa jego wydajność. Biopaliwo ma płynną konsystencję i nie wytwarza sadzy – dzięki czemu zarówno znaczna część kominka, jak i znajdujące się w pomieszczeniu meble pozostaną czyste. Możesz wybierać spośród opakowań o różnych pojemnościach, co pozwoli Ci odszukać produkt odpowiedni do danego zastosowania.

Biopaliwo płyn do dezynfekcji powierzchni - spirytus etanol powyżej 96% Faktura vat. Odbiór osobisty lub wysyłka.
biopaliwo czyli spirytus etanol 96%
Posiada wszechstronne zastosowanie także jako środek czyszczący oraz skuteczny środek odkażający do dezynfekcji powierzchni.

Skład: etanol >96%, butan-2-on > 1%
Pojemność : Opakowanie 3L

Niezdatny do spożycia !!!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...