Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Borgholm Top kafel brązowy - Thorma
Piecyk kominkowy wykonany w stylistyce retro jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących tradycyjny design. Zapewnia wspaniały widok ognia oraz bardzo wysoką wydajność grzewczą (A+).

Dane techniczne:
Klasyfikacja energetyczna: A+
Moc nominalna: 7,0 kW
Zakres regulacji mocy: 3,5-10,5 kW
Powierzchnia grzewcza: 70 m2
Paliwo: drewno, brykiet z węgla brunatnego
Dolot powietrza: nie
Odzysk ciepła: >79%
Wylot spalin: fi 150mm
Waga: 115 kg
Gwarancja: 2 lata

Dostępne udogodnienia:
- pełna regulacja procesu spalania,
- podłączenie rury dymowej od góry lub od tyłu,
- piecyk przeznaczony do ciągłego palenia.

Piecyk wolno stojący Borgholm kafel brązowy - Thorma
Piecyk kominkowy wykonany w stylistyce retro jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących tradycyjny design. Zapewnia wspaniały widok ognia oraz bardzo wysoką wydajność grzewczą (A+). Solidna konstrukcja zapewnia bezawaryjną pracę przez wiele lat. Z wbudowanym seryjnie skutecznym systemem oczyszczania szyby (kurtyna powietrzna). Wnętrze wyłożone szamotem dla zapewnienia skutecznego i czystego spalania drewna. Wykonany z blachy pomalowanej proszkowo na czarno i ozdobiony klasycznymi ceramicznymi kaflami. Idealnie odnajdzie się w stylowych pomieszczeń urządzonych w klimacie retro. Zintegrowany panel konwekcyjny umożliwia umiejscowienie pieca w bliskiej odległości od ściany. Klasyczne wzornictwo łączy się z ponad 100 letnim doświadczeniem firmy Thorma.

Piecyki z wnętrzem z tradycyjnego szamotu.
Komora spalania wyłożona jest w całości szamotem, materiałem naturalnym znakomicie akumulującym ciepło oraz pozostającym czystym podczas palenia. Brak szybra. Jest to celowe działanie, gdyż konstrukcja oraz zmiany w dopływie powietrza do spalania całkowicie eliminują konieczność stosowania przestarzałych szybrów.