loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

KONTAKT Z EXPERTEM

KURS BITCOINA
BITBAY
NIE RÓB DYMU

Raty

Palenisko gazowe AQF 02
Cena:835,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 19.00 PLN
*z podatkiem 23% VAT
Płatność on-line
Rzetelna Firma

fachowe usługi

Prokonsumencki

  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Ares ścienny
SPARTHERM
średnia: 0.0  ocen: 0
 • Producent: SPARTHERM
 • Gwarancja: 5 lat
 • Realizacja zamówienia: 3 tygodni

33682,25 PLN*
35455,00 PLN*
Wysyłka gratis!
*z podatkiem 23% VAT
 • Opis produktu
 • Pliki do pobrania

Ares - Kominek wolnostojący na drewno 

Dane techniczne
Średnia moc 7,5 kW
Zakresy mocy grzewczej 5,3-9,8 kW
Średnia moc do wody -
Sprawność >80 %
Wysokość drzwiczek 570 mm
Szerokość drzwiczek 370/600/370 mm
Całkowita szerokość 680 mm
Całkowita głębokość 655 mm
Średnica rury dymnej 200 mm
Sposób otwierania drzwi podnoszone
Waga 400/450 kg
Drugi stopień federalnych przepisów ochrony emisji spalin ✔
Całkowita wysokość 1725 mm
efektywność energetyczna A+

Zalety

 • Drzwiczki wykończone są szybą witro-ceramiczną.
 • Posiada trzy szyby.
 • Przeznaczony do domów z rekuperacją - RLA. 
 • Wersja wykonania modelu: ścienny.
 • Możliwość wykupienia zasobnika na drewno. (Opcja do konsultacji)


Piece kominkowe Spartherm
Nasze piece kominkowe jednoczą prosty i ponadczasowy design z innowacyjną techniką. Obojętnie, czy życzą sobie Państwo piec kominkowy z płaszczem wodnym, klasyczny i jednak bardziej ekstrawagancki. Zależny albo niezależny od otaczającego powietrza, prosty, z widokiem na palenisko z dwóch lub trzech stron dla skierowania ognia na miejsce, w którym Państwo najczęściej przebywają – to tylko kilka cech, spośród których mogą Państwo wybierać. Za pomocą opcjonalnego elementu akumulującego ciepło zadbają Państwo o jeszcze więcej przytulnego promieniowania cieplnego w Państwa mieszkaniu. Odnosząca sukcesy seria pieców kominkowych została raz jeszcze rozszerzona o modele a6 i a6 H2O. Każdy z tych nowych modeli jest dowodem najwyższej technologii pieców kominkowych, wyszukanego designu i harmonijnego wyrazu.

Piece kominkowe najwyższej jakości i o szczególnym designie
Nasi klienci kochają i żyją tym szczególnym czymś. Mają ponadprzeciętnie wysokie wymagania. Tak samo, jak i my. Jakość … to nie wszystko. Dlatego oferujemy wyjątkową jakość: dzięki naszym najlepiej wyszkolonym pracownikom, dzięki technologicznie dojrzałym procesom produkcyjnym i przez wybór wysokiej jakości materiałów. Design: Naszą ambicją jest tworzenie pieców kominkowych o doskonałym kształcie, w stylowym designie. Awangardowe trendy, czy szlachetna klasyka: Nasz design ma przemawiać, zachwycać, fascynować.

Wyjątkowa produkcja pieców kominkowych
W ramach opracowywanych przez nas produktów i naszej produkcji spełniamy najostrzejsze krajowe i międzynarodowe normy. 65% mocy po stronie wodnej w naszych piecach kominkowych z płaszczem wodnym, spełnienie wymogów Bundes-Immissionsschutzverordnung, niemieckiego Federalnego rozporządzenia w sprawie emisji, czy też certyfikacja pieców kominkowych niezależnych od otaczającego powietrza – to tylko przykłady zrealizowanych rozwiązań technicznych. Wizje, swoboda myślenia i wysokie kompetencje są podstawą dla nowych idei w zakresie techniki i designu dla przyszłości. Nazwa Spartherm oznacza innowacyjne rozwiązania dla kominków, które spełniają najwyższe wymagania nie tylko w kwestii designu, ale również jakości i trwałości wykonania. Ta filozofia jakości przewija się przez cały proces: od pomysłu, przez rozwój i procesy produkcyjne po dostawę i serwis – wszystko z jednego źródła.

RLA – Kominki zależne od powietrza w pomieszczeniu
Piece kominkowe, które eksploatowane są zależnie od powietrza w pomieszczeniu. Nie znaczy to jednak, że nie posiadają one osobnego doprowadzenia powietrza spalania z poza pomieszczenia ustawienia, ale że dla tych pieców kominkowych nie przeprowadzono badań dla niezależności od otaczającego powietrza (doprowadzenie powietrza, rura dymowa, piec kominkowy).