Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 19.00 PLN

Sterownik do turbiny kominkowej DGP i silników wentylatorów TATAREK RT10-TD

Sterowniki do obsługi systemów DGP ( Dystrybucja Gorącego Powietrza ), pozwalają dzięki regulacji pracy turbiny kominkowej na jak najbardziej efektywne wykorzystanie ciepłego powietrza do ogrzania pomieszczeń zasilanych przez układ. W zależności od zaawansowania technicznego sterownika, możliwa jest obsługa różnych systemów wykorzystujących wymuszony obieg powietrza ( m.in. system nawiewu pod wkład kominkowy ).
Oferta nasza obejmuje również najprostsze regulatory do obsługi silników wentylatorów, regulujące napięciowo wartość obrotów (bez zastosowania pomiaru temperatury), które z powodzeniem stosowane są do obsługi wentylatorów wyciągowych czy nawiewowych w instalacjach domowych, przemysłowych czy zakładach gastronomicznych.

RT-10 - Najprostszy regulator obrotów stosowany do wentylatorów o mocy do 400W. Zapewnia płynny dobór zakresu obrotów wentylatora – sygnalizując jednocześnie ich bieżący stan na pulpicie sterującym. Znakomite rozwiązanie zarówno do wentylatorów wyciągowych, jak i nawiewowych.
Nie stosować do turbin ANeco i BANANeco !

Zasilanie: 230 V 50 Hz
Maksymalna moc przyłączeniowa:
400W
rodzaj obudowy: podtynkowa
Ilość czujników: 0
Temperatura pracy: 0 - 40°C
Wymiary: 70x70x65
Pobór mocy: 1 W
Design: Titanium Design LED
Wydajność dmuchawy: 10-100%
LVD zgodnie: PN-EN 60730-2-1:2002
Obciążalność wyjścia dmuchawy: 400W