Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 19.00 PLN

Sterownik do turbiny kominkowej DGP i silników wentylatorów TATAREK RT-03C

Sterowniki do obsługi systemów DGP ( Dystrybucja Gorącego Powietrza ), pozwalają dzięki regulacji pracy turbiny kominkowej na jak najbardziej efektywne wykorzystanie ciepłego powietrza do ogrzania pomieszczeń zasilanych przez układ. W zależności od zaawansowania technicznego sterownika, możliwa jest obsługa różnych systemów wykorzystujących wymuszony obieg powietrza ( m.in. system nawiewu pod wkład kominkowy ).
Oferta nasza obejmuje również najprostsze regulatory do obsługi silników wentylatorów, regulujące napięciowo wartość obrotów (bez zastosowania pomiaru temperatury), które z powodzeniem stosowane są do obsługi wentylatorów wyciągowych czy nawiewowych w instalacjach domowych, przemysłowych czy zakładach gastronomicznych.

RT-03C - Sterownik do obsługi turbin kominkowych i wentylatorów nawiewowych stosowanych w systemach DGP. Posiada czujnik temperatury powietrza mierzący ciepło bezpośrednio na wlocie powietrza do turbiny i w zależności od zakresu temperatury docierającej z kominka do turbiny – płynnie reguluje zakres jej obrotów w celu jak najekonomiczniejszego wykorzystania ciepła do ogrzania pomieszczeń.
Nie stosować do turbin ANeco i BANANeco !

Zasilanie: 230 V 50 Hz
Maksymalna moc przyłączeniowa:
1A/230V/50Hz
rodzaj obudowy: podtynkowa
Ilość czujników: 1
Temperatura pracy: 0 - 40°C
Wymiary: 148x80x55
Pobór mocy: 4 W
Design: Standard
Czujnik temperatury: KTY84
Wydajność dmuchawy: 0-100%
LVD zgodnie: PN-EN 60730-2-1:2002
Obciążalność wyjścia dmuchawy: 1A/230V/50Hz