Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 21
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Personalizacja produktu

SIMPLE FIRE BLACKBOX 910

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w montażu oraz w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to również doskonałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.

Biokominek Blackbox 910 o prostym i nowoczesnym wyglądzie,  stanowi oryginalną ozdobę każdego wnętrza. Elegancka forma pozwala podkreślić wystrój zarówno salonu, jak i sypialni. Wykonany ze stali lakierowanej farbą termoorporną w kolorze czarnym mat. Zabudowane boki biokominka sprawiąją, iż atrakcyjnie prezentuje się z każdej strony i nie ma potrzeby zabudowania go we wnęce ściennej. Cała konstrukcja kominka jest wykonana z naciskiem na zagwarantowanie wieloletniej, pewnej eksploatacji i niezawodności.

Biokominek  posiada palenisko wykonane ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 3mm.  Wyposażony jest w jeden palnik o długości 45 cm. Palnik nie posiada regulacji wysokości ognia, natomiast można go wygasić w dowolnym momencie za pomocą dołączonej do zestawu pokrywy, którą nakłada się na otwór wylotowy palnika. Palnik zapewnia ładny i dynamiczny ogień.

Zestaw zawiera:

    biokominek o rozmiarze 910x440x170mm
    palnik 450mm o pojemności 1 l
    zapalarka gazowa
    uchwyt do wygaszania płomienia
    1 litr wysokiej jakości biopaliwa
    Instrukcja obsługi

Informacje dodatkowe:

Producent     SIMPLE FIRE
Model     Blackbox 910
Palnik     450 mm
Pojemność palnika     1 l
Moc grzewcza     2 kW
Czas palenia     2-3h
Rodzaj paliwa     biopaliwo z biologicznego alkoholu
Kolor     czarny półmat
Konstrukcja Biokominka     Stal malowana proszkowo, wypełnienie ceramiczne
Waga     15 kg
Montaż     zawieszany na ścianie
Wymiar wnęki     -
Gwarancja     24 miesiące