Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 21
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Personalizacja produktu

SIMPLE FIRE FRAME 1200 BIAŁY

Kominek dekoracyjny marki Simple Fire przeznaczony do spalania bioetanolu. Coraz popularniejsza forma dogrzewania pomieszczeń, a przede wszystkim ich dekorowania. Biokominki nie wymagają budowania komina, ani specjalnie przystosowanych pomieszczeń. Użytkowanie biokominka nie zaburza utrzymania czystości, jak w przypadku tradycyjnych kominków. Elegancka forma pozwala podkreślić wystrój zarówno salonu, jak i sypialni.

Biokominek poziomy, wiszący, rama frontowana wykonana ze stali lakierowanej farbą termoodporną w kolorze biały połysk, natomiast korpus biokominka wykonany ze stali lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarnym mat. Na odwrocie biokominka umieszczono specjalne otwory do zawieszenia na ścianie lub zabudowania. W zestawie są kołki rozporowe umożliwiające zawieszenie biokominka.

Zastosowany palnik ma szerokość 900mm i proste wycięcie. Wykonany jest ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 3mm.

Palnik o szerokości 900mm ma pojemność 2 litrów i biopaliwo spala się w zależności od warunków w czasie około 2 godzin.

Palnik nie posiada regulacji wysokości ognia, natomiast można go wygasić w dowolnym momencie za pomocą dołączonej do zestawu pokrywy, którą nakłada się na otwór wylotowy palnika. Palnik zapewnia ładny i dynamiczny ogień.

Jedną z zalet palnika użytego w biokominku Frame jest jego bezpieczeństwo, poprzez wykorzystanie wewnątrz paleniska unikalnego wkładu chłonnego, zabezpieczającego paliwo przed ewentualnym wylaniem się ze zbiornika. Wkład chłonny działa na zasadzie "gąbki", która wchłania paliwo i zatrzymuje je w zbiorniku. Nawet w momencie gwałtownego poruszenia się paleniska płyn nie wydostanie się ze środka i nie spowoduje niepotrzebnego rozprzestrzenienia się ognia. Wkład chłonny zapewnia również dłuższe i bardziej równomierne spalanie biopaliwa.

Zestaw zawiera:

    biokominek o rozmiarze 1200x490x160mm
    palnik 900mm o pojemności 2 l
    zapalarka gazowa
    uchwyt do wygaszania płomienia
    1 litr wysokiej jakości biopaliwa
    Instrukcja obsługi

Informacje dodatkowe:

Producent     SIMPLE FIRE
Model     Frame 1200
Palnik     900 mm
Pojemność palnika     2 l
Moc grzewcza     3 kW
Czas palenia     2-3h
Rodzaj paliwa     biopaliwo z biologicznego alkoholu
Kolor     biały połysk
Konstrukcja Biokominka     Stal malowana proszkowo
Waga     25 kg
Montaż     we wnęce
Wymiar wnęki     1080 x 170x400
Gwarancja     24 miesiące