Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 21
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Personalizacja produktu

SIMPLE FIRE FRAME 1800 INOX

Kominek dekoracyjny marki Simple Fire przeznaczony do spalania bioetanolu. Coraz popularniejsza forma dogrzewania pomieszczeń, a przede wszystkim ich dekorowania. Biokominki nie wymagają budowania komina, ani specjalnie przystosowanych pomieszczeń. Użytkowanie biokominka nie zaburza utrzymania czystości, jak w przypadku tradycyjnych kominków. Elegancka forma pozwala podkreślić wystrój zarówno salonu, jak i sypialni.

Biokominek poziomy, wiszący, rama frontowana wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej, natomiast korpus biokominka wykonany ze stali lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarnym mat. Na odwrocie biokominka umieszczono specjalne otwory do zawieszenia na ścianie lub zabudowania. W zestawie są kołki rozporowe umożliwiające zawieszenie biokominka.

Zastosowano trzy palniki, każdy ma szerokość 450mm i proste wycięcie. Wykonany jest ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 3mm.
Palnik o szerokości 450mm ma pojemność 1 litra i biopaliwo spala się w zależności od warunków w czasie około 2 godzin.
Palnik nie zawiera regulacji ognia. W zestawie jest pokrywa, którą za pomoca dołączonych uchwytów zakrywa się szczelinę palnika by skutecznie zagasić ogień.

Jedną z zalet palników użytych w biokominku Frame jest ich bezpieczeństwo, poprzez wykorzystanie wewnątrz każdego z palników unikalnego wkładu chłonnego, zabezpieczającego paliwo przed ewentualnym wylaniem się ze zbiornika. Wkład chłonny działa na zasadzie "gąbki", która wchłania paliwo i zatrzymuje je w zbiorniku. Nawet w momencie gwałtownego poruszenia się paleniska płyn nie wydostanie się ze środka i nie spowoduje niepotrzebnego rozprzestrzenienia się ognia. Wkład chłonny zapewnia również dłuższe i bardziej równomierne spalanie biopaliwa.

Zestaw zawiera:

    biokominek o rozmiarze 1800x490x160mm
    palnik 3x 450 mm o pojemności 3 x 1 litr
    zapalarka gazowa
    uchwyt do wygaszania płomienia
    1 litr wysokiej jakości biopaliwa
    Instrukcja obsługi

Informacje dodatkowe:

Producent     SIMPLE FIRE
Model     Frame 1800
Palnik     3x 450 mm
Pojemność palnika     3 x 1 litr
Moc grzewcza     do 6 kW
Czas palenia     2-3h
Rodzaj paliwa     biopaliwo z biologicznego alkoholu
Kolor    inox, stal nierdzewna szlifowana
Konstrukcja Biokominka     Stal malowana proszkowo
Waga     30 kg
Montaż     we wnęce
Wymiar wnęki     1700 x 170x400
Gwarancja     24 miesiące