Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 21
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Personalizacja produktu

SIMPLE FIRE FRAME 900 CZARNY

Kominek dekoracyjny marki Simple Fire przeznaczony do spalania bioetanolu. Coraz popularniejsza forma dogrzewania pomieszczeń, a przede wszystkim ich dekorowania. Biokominki nie wymagają budowania komina, ani specjalnie przystosowanych pomieszczeń. Użytkowanie biokominka nie zaburza utrzymania czystości, jak w przypadku tradycyjnych kominków. Elegancka forma pozwala podkreślić wystrój zarówno salonu, jak i sypialni.

Biokominek poziomy, wiszący, rama frontowana wykonana ze stali lakierowanej farbą termoorporną w kolorze czarny połysk, natomiast korpus biokominka wykonany ze stali lakierowanej farbą termoorporną w kolorze czarnym mat. Na odwrocie biokominka umieszczono specjalne otwory do zawieszenia na ścianie lub zabudowania. W zestawie są kołki rozporowe umożliwiające zawieszenie biokominka.
Korpus biokominka został wykonany ze stali o grubosci 1,5mm, we wnęce tuż obok palnika wycięto podłużne otwory, które mają za zadanie wyrównywać temperaturę palnika i nie dopuścić do powstania podciśnienia.

Zastosowany palnik ma szerokość 450mm i proste wycięcie. Wykonany jest ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 3mm.
Palnik o szerokości 450mm ma pojemność 1 litra i biopaliwo spala się w zależności od warunków w czasie około 2 godzin.
Palnik nie zawiera regulacji ognia. W zestawie jest pokrywa, którą za pomoca dołączonych uchwytów zakrywa się szczelinę palnika by skutecznie zagasić ogień.

Jedną z zalet palników użytych w biokominku Frame jest ich bezpieczeństwo, poprzez wykorzystanie wewnątrz każdego z palników unikalnego wkładu chłonnego, zabezpieczającego paliwo przed ewentualnym wylaniem się ze zbiornika. Wkład chłonny działa na zasadzie "gąbki", która wchłania paliwo i zatrzymuje je w zbiorniku. Nawet w momencie gwałtownego poruszenia się paleniska płyn nie wydostanie się ze środka i nie spowoduje niepotrzebnego rozprzestrzenienia się ognia. Wkład chłonny zapewnia również dłuższe i bardziej równomierne spalanie biopaliwa.

Zestaw zawiera:

  • biokominek o rozmiarze 900x490x160mm
  • palnik 450 mm o pojemności 1 litr
  • zapalarka gazowa
  • uchwyt do wygaszania płomienia
  • 1 litr wysokiej jakości biopaliwa
  • Instrukcja obsługi

Informacje dodatkowe:

Producent     SIMPLE FIRE
Model     Frame 900
Palnik     450 mm
Pojemność palnika     1 litr
Moc grzewcza     do 2 kW
Czas palenia     2-3h
Rodzaj paliwa     biopaliwo z biologicznego alkoholu
Kolor     czarny połysk
Konstrukcja Biokominka     Stal malowana proszkowo
Waga     15 kg
Montaż     we wnęce
Wymiar wnęki     780 x 170x400
Gwarancja     24 miesiące