Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 21
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

SIMPLE FIRE FIREBOX 1200 z szybą

Biokominek będzie stylowym elementem wyposażenia, który jednocześnie jest całkowicie bezpieczny i nadaje się do użytkowania także w blokach. Do palenia wykorzystywane jest specjalne biopaliwo, które eliminuje trudności związane z usuwaniem popiołu – bioetanol jest produktem wysokokalorycznym, palącym się przez długi czas. Kominki na biopaliwo są zatem znacznie łatwiejsze w eksploatacji, a także prostsze do utrzymania ich w czystości. Kominki nie wydzielają zapachu, nie emitują też dymu. Efektem spalania jest para wodna i dwutlenek węgla w bezpiecznych ilościach.

Biokominek Firebox 1200 to propozycja dla osób zdecydowanych na biokominek wolno stojący. Wykonany jest ze stali malowanej proszkowo w kolorze czarny półmat.

Zastosowany palnik ma szerokość 900 mm i proste wycięcie. Wykonany jest ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 3mm.
W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący, który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie.
Palnik o szerokości 900 mm ma pojemność 2 litrów i biopaliwo spala się w zależności od warunków w czasie około 2 godzin.
Palnik nie zawiera regulacji ognia. W zestawie jest pokrywa, którą za pomoca dołączonych uchwytów zakrywa się szczelinę palnika by skutecznie zagasić ogień.

Zestaw zawiera:

  • biokominek o rozmiarze 1200x80x190mm
  • palnik 900mm o pojemności 2 l
  • zapalarka gazowa
  • uchwyt do wygaszania płomienia
  • 1 litr wysokiej jakości biopaliwa
  • Instrukcja obsługi

Informacje dodatkowe:

Producent     SIMPLE FIRE
Model     Firebox 1200
Palnik     900 mm
Pojemność palnika     2 l
Moc grzewcza     3 kW
Czas palenia     2-3h
Rodzaj paliwa     biopaliwo z biologicznego alkoholu
Kolor     czarny półmat
Konstrukcja Biokominka     Stal malowana proszkowo, wypełnienie ceramiczne
Waga     12 kg
Montaż     wolnostojący
Wymiar wnęki     -
Gwarancja     24 miesiące