loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

KONTAKT Z EXPERTEM

KURS BITCOINA
BITBAY
NIE RÓB DYMU

Raty

Intra Me BP Slim 8 kW
Cena:5786,00 PLN*
Wysyłka gratis!
*z podatkiem 23% VAT
Płatność on-line
Rzetelna Firma

fachowe usługi

Prokonsumencki

  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Obudowa SILJE - wersja pod wkład o szerokości 700mm
PARKANEX
średnia: 0.0  ocen: 0
 • Producent: PARKANEX
 • Gwarancja: 5 lat
 • Realizacja zamówienia: 4 tygodni

2300,00 PLN*
Wysyłka gratis!
*z podatkiem 23% VAT
 • Opis produktu

Obudowa SILJE

Obudowa przeznaczona do montażu z wkładem kominkowym UNIFLAM / INVICTA 700 Selenic lub innym o zbliżonych wymiarach. Obudowa posiada możliwość regulacji wysokości otworu pod wkład w zakresie 510-600 mm. Elementy wykonane z marmuru Venge nadają obudowie asymetryczny kształt. Na szczególna uwagę zasługuje brązowy kamień zbliżony kolorem do okładzin meblowych.

Parametry obudowy Silje:
- W skład zestawu wchodzą elementy z naturalnego kamienia polerowanego, z których w łatwy sposób można złożyć ramę kominka, a następnie zapomocować do zabudowy wkładu.
- Czołowa rama kominka wykonana została z dwóch rodzajów kamienia Venge oraz Perlino Bianco.

Obudowa dostępna na specjalnie zamówienie. Czas realizacji ok. 4 tygodnie. Podano orientacyjną cenę, która może ulec zmianie w zależności od parametrów zamawianej obudowy. Istnieje możliwość przygotowania obudowy pod konkretny wkład kominkowy.

Staranie zmontowana obudowa przez monterów posiadających odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje jest niepowtarzalnym, pięknym i funkcjonalnym wyrobem zdobiącym wnętrza pokoi i salonów. Elementy obudowy spakowane są w skrzynie dodatkowo zabezpieczone styropianem.

Przedstawione obudowy w aranżacjach mogą różnić się od obudów znajdujących się w sprzedaży. Kamień naturalny użyty w obudowach jest produktem niepowtarzalnym i posiada cechy charakterystyczne właściwe wyłącznie dla danej partii materiału. Dlatego kolorystyka w zakresie odcieni, plam, przeżyleń itp. nie może być podstawą do uwzględnienia ewentualnych reklamacji. Ze względu na ograniczone możliwości techniki drukarskiej, przedstawioną kolorystykę obudów należy traktować jako przybliżoną.