Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 14 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Personalizacja produktu
BIOKOMINEK FEBRUARY z certyfikatem TÜV

Proste, eleganckie kształty i materiał, z którego wykonany jest biokominek sprawiają, że doskonale przypomina tradycyjny kominek.

Dane techniczne:
Rodzaj paliwa- biopaliwo - alkohol etylowy
Waga (kg)- 52
Materiał wykonania- mdf, stal 
Szerokość (cm)- 112
Wysokość (cm)- 96,2
Głębokość (cm)- 32,5
Długość linii ognia (cm)- 35

Certyfikat TÜV- Tak
Kolor- biały lub czarny
Rodzaj biokominka- wolnostojący
Pojemność biowkładki (l)- 0,75
Przeszklenie- Nie

NATURALNE CIEPŁO
Biokominek podnosi temperaturę nawet do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wytwarzane ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki czemu biokominek może stanowić dodatkowe źródło ogrzewania.

WYGODNE UŻYTKOWANIE
Wystarczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Możliwa jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji pomieszczenia w którym znajduje się biokominek.
Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu. Wystarczy złożyć elementy zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

ZAPEWNIONA JAKOŚĆ
Biokominki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Proces produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO
Proces produkcji biokominków monitorowany jest przez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV.
Pojemnik z certyfikatem TÜV posiada dodatkową specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Posiada również wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.
Wkład chłonny umieszczony w środku pojemnika zmniejsza zużycie paliwa oraz zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...