Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 19.00 PLN

Sterownik do turbiny kominkowej DGP i silników wentylatorów TATAREK RT-05 Jacuś

Sterowniki do obsługi systemów DGP ( Dystrybucja Gorącego Powietrza ), pozwalają dzięki regulacji pracy turbiny kominkowej na jak najbardziej efektywne wykorzystanie ciepłego powietrza do ogrzania pomieszczeń zasilanych przez układ. W zależności od zaawansowania technicznego sterownika, możliwa jest obsługa różnych systemów wykorzystujących wymuszony obieg powietrza ( m.in. system nawiewu pod wkład kominkowy ).
Oferta nasza obejmuje również najprostsze regulatory do obsługi silników wentylatorów, regulujące napięciowo wartość obrotów (bez zastosowania pomiaru temperatury), które z powodzeniem stosowane są do obsługi wentylatorów wyciągowych czy nawiewowych w instalacjach domowych, przemysłowych czy zakładach gastronomicznych.

RT-05 Jacuś - Sterownik do obsługi turbin kominkowych i wentylatorów nawiewowych stosowanych w systemach DGP, który jest jednym z najbardziej zaawansowanych opracowań dedykowanych pod tego typu systemy. Oprócz czujnika mierzącego temperaturę na wlocie powietrza do turbiny, posiada czujniki temperatury pomieszczenia umieszczone w panelu pokojowym, co pozwala na sterowanie pracą turbiny według odczytu temperatury pokojowej.
Nie stosować do turbin ANeco i BANANeco !

Zasilanie: 230 V 50 Hz
Zakres nastawy temperatury: 0 - 35°C pokojowa
Maksymalna moc przyłączeniowa:
460 VAC
rodzaj obudowy: wolnostojąca
Ilość czujników: 2
Temperatura pracy: 0 - 40°C
Wymiary: 110x30x80 [1] 115x50x115 [2]
Pobór mocy: 4 W
Design: Standard
Czujnik temperatury: RTD + KTY84
Wydajność dmuchawy: 10-100%
LVD zgodnie: PN-EN 60730-2-1:2002
Obciążalność wyjścia dmuchawy: 460 VAC