Wczytuję dane...
Informacje o produkcie
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: kwiecień
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

VERONA XXL

Kuchenka na drewno z możliwością wstawienia między meble.
Kuchenki La Nordica-Extraflame są przetestowanymi i zatwierdzonymi produktami do montażu pomiędzy meble z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.
Gwarancja zimnych boków oraz możliwość regulacji blatu, wysokości i cokołu sprawiają, że produkty te są niezwykle uniwersalne i proste w montażu, dostosowując się do każdego rozwiązania mieszkalnego, również dzięki możliwości wyboru kanału spalin.
Co więcej, dzięki zarządzaniu temperaturą z automatycznym zaworem termicznym oraz specjalnie zaprojektowanemu tylnemu kominowi spalin, te nowe produkty są idealnym sprzymierzeńcem w kuchni, pozwalając uwydatnić włoską tradycję i smak potraw przyrządzonych w piecu opalanym drewnem.
Nasze kuchnie doskonale sprawdzają się również w swobodnym montażu. Perfekcyjnie wykończone boki i bardzo dobrze zaprojektowane nowoczesne linie sprawiają, że nadają się do wielu rozwiązań mieszkaniowych.

Dane techniczne
Moc grzewcza: 7 kW
Wydajność grzewcza: 200 m³
Wydajność: 85,1 %
Wymiary (wys / szer / głeb): 800x850-910x600 mm
Waga netto: 175 kg
Godzinowe zużycie: 1,9 kg/h
Średnica wylotu: 150 mm
Klasa energetyczna: A+

Cechy
- Duże palenisko z Nordiker z obszernym widokiem na ogień, możliwość użycia polan 50 cm**

- Żeliwne drzwi z podwójną szybą  i uszczelkami ze stali nierdzewnej
- Obszerny emaliowany piekarnik 68 litrów, światło z ergonomiczną kontrolą włączania
- Powietrze do spalania z zewnątrz BBC
- Płyta do gotowania i fajerki w polerowanym żeliwie
- Zamiennie otwierane drzwiczki
- Możliwość wstawienia między meble bez opcjonalnego zestawu
- W wyposażeniu emaliowana blacha do pieczenia i chromowany ruszt do piekarnika

**Bez uszczerbku dla zgodności z danymi dotyczącymi godzinowego zużycia paliwa przedstawionymi dla modelu

Bring the Breath into the Combustion
System zasysania powietrza, który pobiera świeże powietrze do spalania z zewnątrz, wprowadzając je bezpośrednio do urządzenia. Ten system pozwala na instalację produktów nawet w nowoczesnych domach niskoenergetycznych, a także sprawia, że ​​korzystanie z pieca jest bezpieczniejsze, ponieważ tlen w pomieszczeniu, w którym jest zainstalowane urządzenie, nie jest spalany, co również zapobiega utracie ciepła.

Post Combustion System
(PCS) System dostarczenia powietrza wtórnego oraz dopalania spalin redukujący emisję gazów, pozwalający spełnić najsurowsze normy ekologiczne.

Clean Glass Control
Jest to system, który dzięki specjalnej, podgrzanej ścieżce powietrza skutecznie zapobiega tworzeniu się osadów na szybie drzwiczek przeciwpożarowych.

Resistant Door at the Time
Drzwiczki produktów wykonane z wysokiej jakości żeliwa są niezmienne w czasie i gwarantują stałą szczelność.

Nordiker
Do wykonania materiałów ogniotrwałych ścian paleniska La Nordica-Extraflame używa specjalnego materiału o nazwie Nordiker. Dzięki dużej wydajności cieplnej, ten produkt pozwala na osiągnięcie wysokich temperatur w komorze spalania, zmniejszając tym samym emisje do środowiska.

Spalanie
Szanowny kliencie proszę pamiętaj , że moc nominalna urządzenia zależy od ilości spalonego paliwa na godzinę 1 kg suchego drewna spalonego w ciągu 1 godziny daje nam ok. 4 kW mocy nominalnej, więc jeśli spalimy 3 kg drewna to otrzymamy moc na poziomie ok 12 kW

Certyfikaty uzyskane przez najbardziej prestiżowe międzynarodowe instytucje do spraw jakości , sprawiają , że zakup produktu LANORDICA daje nam absolutna gwarancję jakości . Posiadanie certyfikatów tych instytucji oznacza, że firma przestrzega najbardziej rygorystycznych ogólnych norm jakościowych, wydajności oraz parametrów emisji tlenku węgla do atmosfery. Uzyskanie wyżej wymienionych certyfikatów , było możliwe dzięki stałemu rozwojowi i kontrolom, przeprowadzanym przez techników , przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii. Nieprzerwalny rozwój i niezliczone testy gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych produktów .

Piece kominkowe dostarczane są na paletach, instrukcja montażu jest dołączona. Oferujemy usługę wykonania kompletnego przyłączenia. W razie potrzeby, doradzamy w sprawach technicznych związanych z montażem i podłączeniem produktów. Rury przyłączeniowe i materiały montażowe należy zamawiać osobno. Aby gwarancja była skuteczna, podłączenie powinno być wykonane poprawnie technicznie a urządzenie eksploatowane zgodnie z zaleceniami producenta.

DANE TECHNICZNE

 • Kuchnia: 

  Kuchnia powietrzna

 • Konstrukcja: 

  Stalowo żeliwna

 • Kształt szyby: 

  Szyba prosta

 • Otwieranie drzwi: 

  Na bok

 • Moc nominalna (kW): 

  7 kW

 • Sprawność cieplna (%): 

  85,1 %

 • Spełnia kryteria EKOPROJEKTU: 

  Tak

 • Przeznaczony do rekuperacji: 

  Tak

 • Rodzaj paliwa: 

  Drewno

 • Dolot powietrza: 

  Tak

 • Popielnik: 

  Tak

 • Średnica wylotu spalin (mm): 

  Fi 150

 • Szyba z DECOREM: 

  Nie