loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

KONTAKT Z EXPERTEM

KURS BITCOINA
BITBAY
NIE RÓB DYMU

Raty

Tower
Cena:4990,00 PLN*
Wysyłka gratis!
*z podatkiem 23% VAT
Płatność on-line
Rzetelna Firma

fachowe usługi

Prokonsumencki

  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Wkładka kątowa 45° teleskopowa z rurą, rozetą i sznurem o średnicy rury dymowej DN 150mm
DARCO
średnia: 0.0  ocen: 0
 • Producent: DARCO
 • Gwarancja: 2 lat
 • Realizacja zamówienia: 3-7 dni

134,07 PLN*
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
*z podatkiem 23% VAT
 • Opis produktu

Wkładka kątowa 45° - przejście z systemu standardowych rur dymowych o średnicy DN 150 mm do komina ceramicznego DC, umożliwia bezpieczne połączenie rury z systemem kominowym. W skład zestawu wchodzi uszczelnienie sznurowe, zapewniające kompensację rozszerzalności cieplnej elementu, oraz wysuwny element teleskopowy pozwalający na dopasowanie się do systemu rur.

Element w systemie rur, kolan i złączy SPK, przeznaczony do odprowadzania spalin z pieców i wkładów kominkowych opalanych drewnem lub innym paliwem stałym. Elementy systemu doprowadzają spaliny do istniejącycego komina, np. ceramicznego lub murowanego. Spełniają one wszystkie wymagane normy polskie i europejskie, zapewniają konieczną szczelność przewodu, a tym samym bezpieczeństwo i komfort.

Rozwiązanie systemu SPK to duża trwałość i szybki montaż. Jest to rozwiązanie przetestowane i sprawdzone w praktyce w wielu instalacjach kominowych. Połączenia metalowych elementów w tym systemie powinny być uszczelniane za pomocą wysoko-temperaturowej masy silikonowej.

Elementy rurowe w tym systemie są spawane techniką LASEROWĄ, co gwarantuje NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ połączeń oraz wyjątkową estetykę, która sprawia, że rury mogą pozostać nieosłonięte.

Materiał z którego wykonane są oferowane przyłącza kominowe to czarna blacha stalowa w gatunku DC01 o grubości 2mm. Stosuje się je jako przyłącza do odprowadzenia spalin z kominków i urządzeń grzewczych na paliwa stałe (pracujących bez kondensacji), gdzie temperatura spalin może dochodzić do 1000[ºC].

najważniejsze cechy:
- grubość blachy: 2 mm
- dostępne średnice: wg grafiki
- temperatura pracy do 600 *C
- pokryte czarną farbą żaroodporną
- spawane techniką laserową

* zdjęcie poglądowe, pierwsza podana średnica określa rozmiar rury, drugi parametr określa średnicę wewnętrzną komina ceramicznego

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...